Trampu tas nekavēja paziņot par uzvaru izšķirošajos štatos un ka tālāk skaitīt nav vajadzīgs.
"Doma, ka viņš varētu pamest mūsu sabiedrotos, ja tie nerīkosies viņam pa prātam, kārtējo reizi apliecina to, ko mēs jau zinām par Trampu: vienīgais cilvēks, kas viņam rūp, ir viņš pats."
Viņš arī akcentē, ka šīs vēlēšanas vēl izteiktāk nekā pagājušajā reizē būs balsojums “pret” – pret Trampa vai pret Baidena nonākšanu Baltajā namā.
Brīdī, kad bija visas iespējas gāzt veco barvedi no “troņa”, de Santiss saminstinājās, un šo mirkļa vājumu visi pamanīja. Vispirms jau pats Tramps, kurš, ne mirkli nevilcinoties, pārgāja pretuzbrukumā un nežēloja asus vārdus savam potenciālajam konkurentam.
ASV ir 17,6 triljonus eiro liela ekonomika un apmēram 3,five% no tā ASV tērē click here militārajā jomā, kas to padara par lielāko militārā budžeta tērētāju pasaulē. guess atgriežotie pie tā, kā tiek izvēlēts cilvēks, kurš ir ASV bruņoto spēku virspavēlnieks un galvenais lēmējs gan par ekonomiku, gan budžetu, gan arī militārajiem tēriņiem, jāsaprot, kā patiesībā darbojas ASV vēlēšanu sistēma un šī slavenā vai bēdīgi slavenā Vēlēšanu kolēģijas sistēma.
Holivuda, mūzikas industrija, ASV politiķi un ziņas no ASV ir darījuši daudz, lai ikviens zinātu par šo valsti.
Savukārt Tramps bija nodrošinājis sev 214 elektoru balsis. Balsu skaitīšanas prelimināro rezulātu paziņošana ievilkās sešās pavalstīs - Aļinquireā, Arizonā, Džordžijā, Nevadā, Pensilvānijā un Ziemeļkarolīnā. Pēc 6. novembrī saskaitītajām balsīm Tramps bija vadībā Aļinquireā un Ziemeļkarolīnā, kamēr Baidens Arizonā, Džordžijā, Pensilvānijā un Nevadā.
Jau priekšvēlēšanu kampaņas laikā Tramps apšaubīja balsošanu pa pastu. Lielākoties tā balso amerikāņi, kas baidās saslimt ar koronavīrusu.
«Spēlmaņu nakts» kategorijā «Gada jaundarbs dramaturģijā» nominē izrādes «Maigā vara», «Spīdolas nakts» un «Tēvs klusums»
Amerikas Savienotās Valstis jau visu gadu gatavojās novembrī gaidāmajām prezidenta vēlēšanām.
Apsūdzības tomēr netika izvirzītas, guess biroja direktors gan pamanījās ieliet arī darvas karoti Klintones medus mucā, viņas rīcību nodēvējot par ārkārtīgi vieglprātīgu.
Tiesa, kopš Republikāņu partija 19. gadsimta vidū kļuva par vadošo partiju, neviens tā dēvēto "trešo partiju" kandidāts nav uzvarējis prezidenta vēlēšanās.
Baidens tika ievēlēts par ASV senatoru 1972. gadā, tātad viņam ir vairāk nekā pusgadsimtu ilga pieredze Vašingtonas politikā.
Kristijs ir bijis arī Kijivā un individuāli ticies ar Ukrainas prezidentu Volodimiru Zelenski. No ģeopolitiska viedokļa Kristijs būtu mums vislabvēlīgākais republikāņu kandidāts. Diemžēl viņam nav ne mazāko izredžu. Gribēju jau rakstīt, ka viņam gandrīz nav izredžu, guess tā būtu vēlmju domāšana.